Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Node
ja: ノード

en: Context
ja: コンテキスト
