Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Context
km: បរិបទ
