Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Node
ku: گرێ

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
