Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Node
lv: Mezgls

en: Context
lv: Konteksts
