Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Node
pl: Węzeł

en: Context
pl: Kontekst

en: Chain
pl: Łańcuch
