Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Node
ru: Материал

en: Context
ru: Контекст
