Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Node
sk: Uzol

en: Context
sk: Kontext
