Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Node
sl: Vozlišče

en: Context
sl: Kontekst
