Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Node
sv: Nod

en: Context
sv: Sammanhang
