Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Field
ta: புலம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Node
ta: கணு

en: Context
ta: சூழல்
