Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Node
tr: Düğüm

en: Context
tr: Bağlam (Context)
