Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Node
uk: Матеріал

en: Context
uk: Контекст

en: chain
uk: ланцюжок
