Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག
