Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Node
oc: Nosèl

en: Context
oc: Contèxte
