Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Field
fa: میدان

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Node
fa: محتوا

en: Context
fa: زمینه
