Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Remove
af: Verwyder

en: Tags
af: Etikette

en: all
af: alle

en: Add
af: Voeg by

en: User
af: Gebruiker
