Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Remove
be: Выдаліць

en: Tags
be: Катэгорыі

en: all
be: усе(ё)

en: Add
be: Дадаць

en: User
be: Карыстальнік

en: any
be: любы
