Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: any
bn: যেকোন
