Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: any
bo: གང་རུང
