Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Remove
da: Fjern

en: all
da: alle

en: Add
da: Tilføj

en: User
da: Bruger

en: any
da: alle
