Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Remove
fi: Poista

en: Tags
fi: Tagit

en: all
fi: kaikki

en: Add
fi: Lisää

en: User
fi: Käyttäjä

en: Date Added
fi: Lisäyspäivämäärä

en: any
fi: mikä tahansa
