Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Remove
fr: Retirer

en: Tags
fr: Étiquettes

en: all
fr: tout

en: Add
fr: Ajouter

en: User
fr: Utilisateur

en: Date Added
fr: Date d'ajout

en: any
fr: tous

en: Add a Contact
fr: Ajouter un contact

en: Debugging Options
fr: Options de débuggage
