Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Remove
gl: Quitar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: all
gl: todos

en: Add
gl: Engadir

en: User
gl: Usuario/a

en: any
gl: calquera
