Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Remove
gu: લોપ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: any
gu: કોઈપણ
