Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Remove
hr: Ukloni

en: Tags
hr: Oznake

en: Add
hr: Dodaj

en: User
hr: Korisnik

en: any
hr: bilo koji
