Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Tags
hu: Címkék

en: all
hu: mind

en: Add
hu: Hozzáadás

en: User
hu: Felhasználó

en: Date Added
hu: Hozzáadás dátuma

en: any
hu: tetszőleges
