Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Remove
ja: 削除

en: Tags
ja: タグ

en: all
ja: すべて

en: Add
ja: 追加

en: User
ja: ユーザー

en: any
ja: いずれか
