Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Remove
lv: Izņemt

en: Tags
lv: Birkas

en: all
lv: visi

en: Add
lv: Pievienot

en: User
lv: Lietotājs

en: any
lv: jebkurš
