Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Remove
mn: Устгах

en: Tags
mn: Тагууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: User
mn: Хэрэглэгч
