Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Remove
mr: काढा

en: all
mr: सर्व

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: User
mr: सदस्य
