Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Remove
no: Fjern

en: Tags
no: Stikkord

en: all
no: alle

en: Add
no: Legg til

en: User
no: Bruker

en: any
no: hva som helst

en: Add tags
no: Legg til tagger
