Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
