Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Tags
nl: Labels

en: all
nl: alle

en: Add
nl: Toevoegen

en: User
nl: Gebruiker

en: Date Added
nl: Datum toegevoegd

en: any
nl: elke

en: Add a Contact
nl: Contact toevoegen
