Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Remove
oc: Levar

en: Tags
oc: Etiquetas

en: all
oc: tot

en: Add
oc: Apondre

en: User
oc: Utilizaire

en: any
oc: totes

en: Add a Contact
oc: Apondre un contacte
