Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Remove
pl: Usuń

en: Tags
pl: Tagi

en: all
pl: wszystkie

en: Add
pl: Dodaj

en: User
pl: Użytkownik

en: any
pl: dowolny
