Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Remove
pt: Remover

en: all
pt: todos

en: Add
pt: Adicionar

en: User
pt: Usuário

en: any
pt: qualquer
