Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Remove
ro: Elimină

en: Tags
ro: Etichete

en: all
ro: toate

en: Add
ro: Adaugă

en: User
ro: Utilizator

en: any
ro: orice
