Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Remove
ru: Удалить

en: Tags
ru: Теги

en: all
ru: все

en: Add
ru: Добавить

en: User
ru: Пользователь

en: any
ru: любой

en: Add to Group
ru: Добавить в Группу
