Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Remove
sq: Hiq

en: Tags
sq: Etiketat

en: User
sq: Përdoruesi

en: any
sq: çfarëdo
