Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: all
ta: அனைத்து

en: Add
ta: சேர்

en: User
ta: பயனர்

en: any
ta: எதுவும்
