Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Remove
tr: Kaldır

en: Tags
tr: Etiketler

en: all
tr: hepsi

en: Add
tr: Ekle

en: User
tr: Kullanıcı

en: any
tr: herhangi biri
