Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Remove
uk: Вилучити

en: Tags
uk: Теґи

en: all
uk: все

en: Add
uk: Додати

en: User
uk: Користувач

en: Date Added
uk: Додано

en: any
uk: будь-який

en: Debugging Options
uk: Параметри зневаджування
