Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Remove
vi: Xoá

en: Tags
vi: Thẻ

en: all
vi: tất cả

en: Add
vi: Thêm

en: User
vi: Người dùng

en: Date Added
vi: Ngày thêm

en: any
vi: bất kì
