Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Remove
ar: حذف

en: Tags
ar: وسوم

en: all
ar: الكل

en: Add
ar: إضافة

en: User
ar: المستخدم

en: any
ar: أياً
