Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Add
ast: Amestar

en: User
ast: Usuariu

en: any
ast: cualesquier
