Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Remove
bg: Премахни

en: Tags
bg: Таг

en: Add
bg: Добави

en: User
bg: Потребител

en: any
bg: всички
