Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Remove
bs: Ukloni

en: Tags
bs: Tagovi

en: Add
bs: Dodaj

en: User
bs: Korisnik
