Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Remove
ca: Elimina

en: Tags
ca: Etiquetes

en: all
ca: tot

en: Add
ca: Afegeix

en: User
ca: Usuari

en: any
ca: qualsevol
