Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Remove
cs: Odstranit

en: Tags
cs: Štítky

en: all
cs: vše

en: Add
cs: Přidat

en: User
cs: Uživatel

en: any
cs: nějaký
