Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Remove
cy: Symud

en: Tags
cy: Tagiau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: User
cy: Defnyddiwr
